Награждаване на победителите в турнира „Купа на Ректора“ 2018

Уважаеми колеги,

На 04.11 обявихме финала на най-масивното до този момент спортно събитие на Медицински Университет – Варна, а именно „Купа на Ректора“ 2018. Участниците имаха възможността да премерят сили в 16 отделни дисциплини по време на турнира. Поради високото ниво на всички състезатели, голяма част от съревнованията бяха оспорвани, но ясни победители има във всички категории.

Награждаването на първенците ще се проведе на 22.11.2018 /четвъртък/ от 18:30ч. в Първа аудитория на сградата на Ректората. Всички колеги, независимо дали са участвали в някое от състезанията или не, са поканени да се насладят на специалната програма, подготвена за церемонията. Очакват Ви много емоции и изненадващи награди!

ПОБЕДИТЕЛИ В „КУПА НА РЕКТОРА“ 2018

Футбол

  1. „Ветераните“
  2. „Dream team“
  3. Persepolis FC“

 

Баскетбол

Мъже

  1. „The Team“
  2. „Тежки нокаути“
  3. „Рукитата“

Жени:

  1. „Lions“
  2. „Aries“
  3. „NBNay“

Индивидуална награда за бързина: Нойко Радев, Дентална медицина, II курс

Индивидуална награда за съзтезание за тройки: Теодор Трендафилов, Дентална медицина, II курс

Волейбол

  1. Шишарки“
  2. „MedHub“
  3. „Военни лекари“

Тенис на корт

Мъже

  1. Frederic Iwe, Медицина, IV курс
  2. David Aghayan, Медицина, I курс
  3. Иван Христов, Дентална медицина, I курс

Жени

  1. Елена Пенева, Фармация, I курс
  2. Patrizia Batkiewicz, Дентална медицина, II курс
  3. Неда Недкова, Медицина, II курс

Тенис на маса

Мъже

  1. Борислав Пенев, Медицина, III курс
  2. Еркан Фаридин, Медицина, III курс
  3. Петър Василев, Дентална медицина, V курс

Жени

  1. Елена Пенева, Фармация, I курс
  2. Елена Харизанова, Медицина, VI курс
  3. Кристина Кръстева, Медицина, I курс

 

Боулинг

  1. „Шано crew“
  2. „Venom“
  3. „ Д-р Майк и компания“

Билярд

  1. Andreas Seidel, Медицина, IV курс
  2. Оганес Варданян, Фармация, V курс
  3. Никола Цонев, Медицина, V курс

 

Джаги

 

  1. Luca Sebastian Schlake, Медицина, I курс и Lennard Futterer, Медицина, I курс
  2. Юсуф Коджаахмед, Фармация, III курс и Нурал Джамбазов, Медицина, III курс
  3. Мариус Добрев, Дентална медицина, II курс и Денис Исмаилов, Военен лекар, II курс

Дартс

 

  1. Денис Исмаилов, Военен лекар, II курс
  2. Пламен Панчев, Фармация, I курс
  3. Арсений Бекетов, Фармация, II курс

 

Пейнтбол

  1. „We are Venom“
  2. „Shef’s Loyal Cheerleaders“
  3. „Боятопка“

Шахмат

 

  1. Станислав Димитров Попов, Медицина, IV курс
  2. Dennies Mathew Jaimes, Медицина, IV курс
  3. Бора Али Али, Медицина, IV курс

 

Табла

  1. Александра Любомирова Стефанова, Медицина, V курс
  2. Антония Георгиева Генова, Медицина, IV курс
  3. Мирела Иванова Вълкова, Медицина, IV курс

 

Народна топка

  1. „Шишарка“
  2. „Социалдемократическа партия“
  3. „ProvinceBulls“

Фитнес

  1. Стилиян Христов, Медицина, II курс
  2. Александър Тодоров, Фармация, I курс
  3. Стоян Станков, Фармация, II курс

Бадминтон

Mixed Doubles

  1. Sharin Abraham, Медицина, IV курс и Romald Lazarus, Медицина, IV курс
  2. Joel George, Медицина, IV курс и Justeena Joy, Медицина, IV курс
  3. Tony George, Медицина, III курс и Aparna Saji, Медицина, III курс

 

Women Doubles

  1. Mridhu Lisa Job, Медицина, II курс и Alana Sajan, Медицина, II курс
  2. Annitta Regy, Дентална медицина, II курс и Sonia Samson, Медицина, II курс
  3. Sharin Abraham, Медицина, IV курс и Sivatmika Shylakamar, Медицина, II курс

 

Men Doubles

  1. Justus Galm, Дентална медицина, VI курс и Luca Schlake, Медицина, I курс
  2. Jose Siby, Медицина, IV курс и Gokul Suresh, Медицина, V курс
  3. Joel George, Медицина, IV курс и Romald Lazarus, Медицина, IV курс

 

Men Singles

  1. Белчо Николаев, Медицина, V курс
  2. Romald Lazarus, Медицина, IV курс
  3. Tony George, Медицина, III курс

 

Крос

Жени

  1. Радостина Пейчева, Медицина, VI курс
  2. Ирена Стоянова, Медицина, II курс
  3. Веселина Добрева, Медицина, III курс

 

Мъже

  1. Борислав Червенаков, Медицина, I курс
  2. Виктор Наумоски, Медицина, II курс
  3. Бранимир Владимиров, Медицина, I курс