Официална церемония по награждаване на победителите в турнира „Купа на Ректора“ 2022

 

Уважаеми колеги,

На 30.10.2022 обявихме финала на най-мащабния спортен форум на Медицински Университет – Варна, а именно „Купа на Ректора“ 2022.

Участниците имаха възможността да премерят сили в 21 отделни дисциплини по време на турнира. Поради високото  ниво на всички състезатели, голяма част от съревнованията бяха оспорвани и равностойни, но ясни победители има във всички категории.

След две годишно отсъствие, най-накрая имаме възможност да наградим нашите първенци на живо!

Церемонията  ще се проведе на 28.11.2022/понеделник/ от 18:00ч. в Първа аудитория на сградата на Ректората. Всички колеги, независимо дали са участвали в някое от състезанията, или не, са поканени да се насладят на специалната програма, подготвена за церемонията. Очакват Ви много емоции и изненадващи награди!

ПОБЕДИТЕЛИ В „КУПА НА РЕКТОРА“ 2022

КАРТИНГ 

  1. Борислав Червенаков
  2. Иван Чанев
  3. Rayan Fazly

ФУТБОЛ

  1. Psalms Angels
  2. Zygomatico
  3. Chosen ones

ПЕЙНТБОЛ

  1. Големите пушки
  2. Бойните феи
  3. Pain Killers

БАДМИНТОН

Двойки мъже:

  1. Edwin Jose/Luca Sebastian Schlake
  2. Tony Geogre/Danny Stephen
  3. /4 Kevin Benny/Dennis Paulson
  4. Steffin Samson/Mathew Suresh

Двойки жени:

  1. Jelin Sara Jose/Кристина Кирилова
  2. Sophia Ceejo/Donit Saju
  3. -4 Rosina Jojomon/Hebseeba Peter
  4. -3 Christy Parakkattel/Hemalin Saju

Мъже сингъл:

  1. Luca Schlake
  2. Dennis Paulson
  3. –4 Tony George
  4. –3 Edwin Jose

Жени сингъл:

  1. Кристина Кирилова
  2. Hebseeba Ann Peter
  3. –4 Sophia Seejo
  4. –3 Аксения Генова

Смесени двойки:

  1. Sophia Seejo/Dennis Paulson
  2. Mridhu Lisa Job/Tony Geogre
  3. –4 Donit Saju/Mathew Suresh
  4. –3 Jelin Jose/Britto Pereppadan

ВОЛЕЙБОЛ

  1. Ами ДА
  2. Аматьори 007
  3. Левонорестрелче

БАСКЕТБОЛ

  1. Бригада нов дом
  2. Камбаните
  3. Рукитата

Стрелба от тройката:

  1. Милен Чолаков

БИЛЯРД

  1. Ranikа Sharma
  2. Иван Пажев
  3. Теодор Туджаров

ДЖАГИ

  1. Стелиян Петров и Чавдар Ибришимов
  2. Александра Димитрова и Калина Иванова
  3. Виктор Георгиев и Аксебер Мехмедов

ДАРТС

  1. Luca Schlake
  2. Таниел Хубесерян
  3. Ranika Sharma

БОУЛИНГ

  1. Varna strikers
  2. Babusalona
  3. Лопедиум

ВЪЗДУШЕН ХОКЕЙ

  1. Димитро Кинчев
  2. Кристиян Йорданов
  3. Мария Райкова

НАРОДНА ТОПКА

  1. Шушанки
  2. Влизаме през задния двор
  3. Настръхнали

ЛЕКОАТЛЕТИЧЕСКИ КРОС

Мъже:

  1. Радуш Йонков
  2. Емре Джевдетов
  3. Бедри Бедри

Жени:

  1. Нина Станкова
  2. Савина Янакиева
  3. Илияна Андонова

ТЕНИС НА МАСА

Мъже сингъл:

  1. Нурай Ниязиев
  2. Петър Славов
  3. Amal Nair

Мъже двойки:

  1. Нурай Ниязиев и Влад Михайлов
  2. Иван Христов и Георги Петров
  3. Amal Nair и Jebin Mathew

Жени сингъл:

  1. Мирослава Димитрова
  2. Ива-Мария Стефанова
  3. Цветелина Михайлова

Жени двойки:

  1. Мирослава Димитрова и Ива-Мария Стефанова
  2. Цветелина Михайлова
  3. Няма

 ТЕНИС НА КОРТ

Мъже:

  1. Хачик Варжабедян
  2. Devin Bayson
  3. Делян Иванов, Иван Христов

Жени:

  1. София Рахмане
  2. Диана Василева
  3. Лора Александрова, Мартина Чобанова

ХАНДБАЛ

  1. Бащите ви
  2. Майките ви

ШАХ 

  1. Iker Barrera
  2. Мартин Иванов
  3. Виктор Иванов

ТАБЛА

  1. Диана Димитрова
  2. Александра Димитрова
  3. Гергана Рускова

ФИТНЕС

Мъже:

  1. Стефан Трифонов
  2. Мирослав Василев, Християн Илчев
  3. Александър Людмилов

Жени:

  1. Мартина Илиева
  2. Евгения Йорданова
  3. Kinnari Gondalia

КРИКЕТ

  1. Varna Warriors
  2. Bundasliga CC
  3. Psalms Angels Cc

СКАЛНО КАТЕРЕНЕ

Мъже:

  1. Владислав Стефанов
  2. Борислав Червенаков
  3. Василиян Банков

Жени:

  1. София Рахмани
  2. Иванина Георгиева
  3. Гамзе Ахмед

Студентски съвет при Медицински Университет – Варна, благодари на всички участници и поздравява победителите.

Очакваме Ви за отбелязването на подобаващия завършек на най-голямата Купа на Ректора до този момент.