Уважаеми колеги,

Класираните в отделните дисциплини в „Купа на Ректора 2019“ можете да намерите тук:

Волейбол (Volleyball):

MedHub

Зулу

Тук сме за парите

Black Birds

Пишман волейболисти

Дълбоки резерви

Скалпел

Баскетбол-индивидуални дисциплини (Basketball – individual):

Денис Мехмедов Исмаилов

Теодор Димитров Кехайов

Ravishtaashini Vanitha

Пламена Пламенова Татева

Баскетбол (Basketball):

Рукита

Space Jam

Тигър зъби

Пингвините от Мадагаскар

Red team

Litty Again

Subclavia

Боулинг (Bowling):

Enev’s angels

BANDOLEROS

Боулинг Стоунс

Kerala Strikers

Така ли смръдльо

Шано Crew

Military

Spare me the Gutter

Тан-тан

Medicus Novem

Фармацевтите

Bowllers

Кралете на трите дупки

Дълбоки резерви

The Bowlers

Черешка

Народна топка (Dodgeball):

Juliette

Folkball

Опълченците

Дълбоки резерви

Хандбал (Handball):

Ръкатопка

Шлосерите

Билярд (Billiards):

Стефан Тодоров Кюшелиев

Пламен Атанасов Панчев

Мехмед Фикрет Мехмед

Арсений Михайлович Бекетов

Момчил Венциславов Тонев

Иван Калоянов Христов

Жеко Янков Колев

Кристиян Филипов Евгениев

Кристиан Николаев Статев

Станимир Стоянов Карапанчев

Борислав Деянов Червенаков

Йоанна Илиянова Илиева

Димитър Венелинов Велев

Даниел Стоодех

Давид Галев Петров

Велин Николаев Димитров

Джаги (Table football):

Пламен Атанасов Панчев

Дамян Стоянов Димитров

Ясен Юлиянов Корабов

Кристина Красимирова Кръстева

Иван Калоянов Христов

Кристиян Филипов Евгениев

Симеон Анатолиев Спасов

Димитър Ангелов Тризлов

Нурал Юсеинов Джамбазов

Даниел Красимиров Цонев

Панайот Василев Андонов

Денис Мехмедов Исмаилов

Luca Sebastian Schlake

Розен Красимиров Григоров

Юсуф Ахмед Коджаахмед

Александър Димитров Пейчев

Дартс (Darts):

Пламен Атанасов Панчев

Петър Евгениев Стойков

Денис Мехмедов Исмаилов

Иван Калоянов Христов

Изалдин Гейс Испер

Станимир Стоянов Карапанчев

Джан Белгин Кър

Ирена Светлозарова Докторова

Стефан Чавдаров Чавдаров

Светозар Кирилов Захариев

Luca Sebastian Schlake

Елена Димитрова Харизанова

Lennard Fütterer

Давид Галев Петров

Велин Николаев Димитров

Кристина Красимирова Кръстева

Еър хокей (Air Hockey):

Пламен Атанасов Панчев

Денис Мехмедов Исмаилов

Иван Калоянов Христов

Теодор Димитров Кехайов

Изалдин Гейс Испер

Стилиян Мирославов Христов

Кристиян Филипов Евгениев

Димитър Димитров Великов

Антония Радева Вълкова

Ирена Светлозарова Докторова

Стефан Чавдаров Чавдаров

Давид Галев Петров

Велин Николаев Димитров

Ивелин Щерков Щерев

Мариус Росенов Добрев

Михаил Веселинов Михайлов

Лекоатлетически крос (Cross):

Жени (Women):

Стефка Тихомирова Вълчева

Пламена Пламенова Татева

Мъже (Men):

Стилиян Мирославов Христов

Кристиан Василев Костадинов

Кристиян Филипов Евгениев

Димитър Димитров Великов

Борислав Деянов Червенаков

Стефан Чавдаров Чавдаров

Божидар Иванов Пежев

Михаил Веселинов Михайлов

Стефан Благовестов Михайлов

Britto Pereppadan

Ивелин Росенов Илиев

Милен Веселинов Чолаков

Илия Иванов Иванов

Тенис на маса (Table tennis):

Жени (Women):

Кристина Красимирова Кръстева

Елена Христова Пенева

Ива-Мария Ивова Стефанова

Елена Димитрова Харизанова

Александра Любомирова Стефанова

Силвана Великова Великова

Елена Михайлова Стоянова

Isa bin-ali

Vanesa Avramova

Мъже (Men):

Пламен Атанасов Панчев

Иван Калоянов Христов

Яни Недков Чобанов

Димитър Димитров Великов

Изалдин Гейс Испер

Симеон Анатолиев Спасов

Ангел Атанасов Ангелов

Станимир Стоянов Карапанчев

Борислав Деянов Червенаков

Стамен Стоянов Андреев

Живомир Ивелинов Милчев

Basil Biju

Romald Lazarus

Albin Shaji

Светозар Кирилов Захариев

Пламен Валентинов Ангелов

Harin Joy

Петър Радославов Василев

Иван Владимиров Колимов

Велин Николаев Димитров

Ивелин Щерков Щерев

Енис Метин Хюсни

Петър Стоянов Терзийски

Britto Pereppadan

Ajay C Jose

Sandeep k prince

Puyan Heydari

Константин Вълков Дандаринов

Юсуф Ахмед Коджаахмед

Владислав Красимиров Великов

Ангел Руменов Михов

Mizgin Moulla Khalil

Marvin Dramburg

Joseph Thomas

Ivan Aiman Al-Tayan

Златомир Бранимиров Демирев

Тенис на корт (Tennis):

Жени (Women):

Елена Христова Пенева

Пламена Пламенова Татева

Charlotte Wiesmann

 

Мъже (Men):

Иван Калоянов Христов

Иван Иванов Стойчев

Жеко Янков Колев

Калоян Кирилов Събев

Станимир Стоянов Карапанчев

Daniel Setoodeh

Давид Галев Петров

Велин Николаев Димитров

Ивелин Щерков Щерев

Мариус Росенов Добрев

Frederic iwe

Стефан Иванов Илиев

Марсен Орхан Касабов

Стилиан Иванов Калинов

Шах (Chess):

Петър Евгениев Стойков

Иван Калоянов Христов

Никола Мирославов Пантелеймонов

Нурал Юсеинов Джамбазов

Стефан Чавдаров Чавдаров

Стефан Николаев Ямболов

Живомир Ивелинов Милчев

Romald Lazarus

Dennies jaimes

Петър Радославов Василев

Мариус Росенов Добрев

Джем Бехти Халиб

Табла (Backgammon):

Динко Иванов Николов

Денис Мехмедов Исмаилов

Александра Любомирова Стефанова

Ивайло Христов Димитров

Ирина Валентинова Илиева

Радина Живкова Желева

Йоанна Живкова Томова

Божидар Илиев Касабов

Георги Димов Димов

Антония Радева Вълкова

Елина Андонова Андонова

Ангел Атанасов Ангелов

Ивет Динчерова Хасанова

Живомир Ивелинов Милчев

Мартин Ивайлов Ковачев

Daniel Setoodeh

Фитнес (Fitness):

Стилиян Мирославов Христов

Тодор Петров Гунев

Яни Недков Чобанов

Кристиан Василев Костадинов

Даниел Красимиров Цонев

Розен Красимиров Григоров

Georgios Christodoulou

Кирил Ламбов Ламбов

Britto Pereppadan

Lenin Makadzange

Мариян Коцев Коцев

Стоян Атанасов Станков

 

Разпределение индивидуален бадминтон

Бандминтон – индивидуални (Badminton – individual)

Мъже (Men):

Rahul Justin Joseph

Jose Siby

Romald Lazarus

Tony George

Rohan Prince Thomas

Rohit Murali

Benhur Benjamin

Reuben Reji

Britto Pereppadan

Mathew Suresh

Basil

Danish roshan

Dennis Paulson

Harin Joy

Amal Damodaran Nair

Jake Mathew

Clix Reji John

Amal Siby

Eric Joseph

Hasan Ahmed Sahi

Мариус Росенов Добрев

Daniel Setoodeh

Александър Димитров Пейчев

Денис Мехмедов Исмаилов

Иван Владимиров Колимов

Luca Sebastian Schlake

Hasan Ahmed Sahi

Frederic Iwe

Moritz altenbernd

Ивелин Росенов Илиев

Veit Lennart Schmied

 

Жени (Women):

Donit Saju

Priyanka Pancholi

Viveka Gondalia

Annitta Regy

Alpha John

Ashley Jose

Aparna Saji

Jennifer Thomas

Kinnari Gondalia

Sharin Abraham

Iman Zehra Zaidi

Janis-Sofia Borst

Vanesa Avramova

Sarah Belabbes 2

Kinnari Gondalia

Sharin Abraham

 

Разпределение отборен Бадминтон

Бадминтон – отборни (Badminton):

Жени (Women):

Aparna Saji Jeena Jith
Angelin Augustine Sandra Oommen
Donit Saju Irene Joshy
Tharshana Mahendrarajah Maria kurian George
Sharin Abraham Justeena Joy
Mridhu Liza Job Alana Sajan
Riya Raphy Jennifer John
Priyanka Pancholi Zainab Shahbaz
Viveka Gondalia Krupa Binu
Aleena Sony Jelin Jose
Annitta Regy Sonia Samson
Gopika Suresh Vadackal Alka Maria Kurian

 

 

Смесени (Mixed):

Donit Saju Mathew Suresh
Sandra Sara Oommen Jomin Jose
Jelin Sara Jose Britto Pereppadan
Namitha Sebastian John Shibu Pynadath
Reshma Sajimon Andrew Antony Jacob
Stephymol Tom Mefinmathew Jose
Joel George Justeena Ruby Joy
Albin Shaji Glorya Jolly Kuriakose
Rahul Justin Joseph Alana Sajan
Tony George Aparna Saji
Jose Siby Mridhu Liza Job
Luca Sebastian Schlake Sofia Borst
Danny Valentino Stephen Steffy George Thengumpallil
Rohan Prince Thomas Aryasree Bhaskar
Александър Димитров Пейчев Решиде Пламенова Съртева
Benhur Benjamin Angel Mathew
Sandeep k prince Angelin augustine
Jebin James Jeena Jith
Saeed Ahmad Iman Zehra zaidi
Rahul Babu Jennifer Thomas
Sterin James Amal Mathew Chacko
Rohit Murali Ashley Jose
Kevin Benny Riya Roie
Gokul Suresh Aleena Sony

Мъже (Men):

 

Нурал Юсеинов Джамбазов Еркан Невзат Фаридив
Gokul Suresh Jose Siby
Joel George Romald Lazarus
Albin Shaji Sterin James
Rohan Prince Thomas Glate Cyriac
Rahul Babu Amal Nair
Benhur Benjamin Mathew Suresh
Sandeep k prince Rahul joseph
Frederic iwe Moritz Altenbernd
Hasan Ahmed Sahi William Peach
Frederic iwe Moritz Altenbernd
Felix Scherer Matthias Gross
Tony George Danny Stephen
Clix Reji John Jake Varghese Mathew
Ивелин Росенов Илиев Добромир Галинов Цонев
Stalin abraham Justin george
Dennis Paulson Kevin Benny
Александър Димитров Пейчев Борис Георгиев Борисов
Britto Pereppadan John Shibu Pynadath
Reuben Reji Adarsh
Amal Siby Christo Thomas
Mefon Mathew Jose Andrew Anthony Jacob
Danish Roshan Eric Joseph