kupa-na-rektora16

Уважаеми колеги,

Поради незапълване на квотите в спортове в направления Шах, Крос, Тенис на маса (жени), Фитнес всеки, който има желание може да се запише допълнително до 23:59 часа в сряда (12.10.’16г.).

Имаме удоволствието да Ви представим класираните участници до момента в индивидуалните и отборните спортове в спортен турнир „Купа на Ректора” 2016:

1.Футбол

Програмата за футбола се намира на края на новината 

– „Бягаме за здраве”

1.Димитър Василев
2.Константин Ганчев
3.Денис Велиев
4.Кирил Зортев
5.Иво Магардичян
6.Александър Джабаров
7.Димо Николов

 

– „Топаджиите”

1.Капитан – Петър Мартинов Драганов
2.Румен Красимиров Сивков
3.Ибрахим Ибрахим Даракчи
4.Стоян Георгиев Русев
5.Реджеб Ахмедов Реджепов
6.Кенан Юсуфов Исмаилов
7.Златин Ивайлов Нончев
8.Димчо Михайлов Михалев
9.Александър Стоянов Минев

 

– „Four Lions”

1. Abdalla Ahmed Joshua Soggi
2. Mohamed Althaf Mohamed Munir
3. Mohammad Hussain
4. Shahed Nameni        
5. Sinan Cem Mete
6. Talal Elhagagi 
7. Thiemo Emde
8. Zain Akbar

-„FC Katerkick”

1. Vincent Hoffmann
2. Tim Jäckel
3. Nicholas Heydenreich
4. Cako Ahmedin
5. Nick Assel
6. Stephan Schnitzler
7. Paul Stollenwerk
8. Vincent RheinfurtBijan Maged

 

– „El Cartel de Medellin”

1. Dogukan Cagin
2. Tolga Tuac
3. Lion Wilken
4. Benjamin Moghaddam
5. Engjell Pllana
6. Karim Mahdy
7. Jerome Chromik
8. Erkan Er 

-„FRACTURA APERTA”

1. Patrick Weingart
2. Alexander Wolff 
3. Benjamin kersch 
4. Jesger Macias De La Rosa
5. Linus Kutup
6. Eric Hoffmeister
7. Carlos Plappert
8. Jan Haas
9. Henry Küstermann

 

– „MU 1.Year”

1.Arya Katehsari
2. Florian Behr 
3. Farsin Abass
4. Farnam Abass
5. Daniel Möhlendick
6.Nicolas Lursch
7.Niklas döbele
8. Felix Scherer 

 

-„FC Salty Spittoon“

1. Moritz Matthaei
2. Jan Rabe
3. Malte Hagen
4. Jan Schulz
5. Meeno Gerhardt
6. Daniel Kellermann
7. Lenert Buschmann
8. Magnus Gschossmann
9. Wachtang Babuchadia

-„Los Kavlos”

1.Nikolaos Zoutsos
2.George Christodoulou
3.Themis Christodoulou
4.Marios Andronikou
5.Chrisafis Tsikritzis
6.Panagiotis Marinov
7.Dimityr Neikow
8.Kostantinos Damianou
9.Teo Ganchev

-“ Eichhörnchen”

1. Idris Ayub
2. Mohammed El Samara
3. Roman Weiler
4. Johannes Filges
5. Jan Kalka
6. Sven Kuster

-„Ендодонти”

1. Цветомир Мариянов Ангелов
2. Петьо Илиянов Андров 
3. Георги Светозар Стойчев 
4. Теодор Живков Железов
5. Емил Антонов Антонов
6. Тодор Иванов Теофилов 
7. Йосиф Бойков Жечев 
8. Виктор Антонов Стоименов

-„A$AP”

1. Julius lang

2. Feras Fugaha
3. Fadie Аbullah
4. Amarpal Singh Aujla
5. Fayaaz-Azeem Hanslot
6. Gagandeep Singh Sacha-“Бързите”

1. Иван Ангелов – капитан


2. Тенис на маса

Мъже:

1.Юлиян Юлиянов Найденов
2.Симеон Анатолиев Спасов
3. Енис Метин Хюсни
4.Ерик Хаджиев
5.Димитър Марев
6.  Владо Владимиров Маринов
7.Златомир Бранимиров Демирев
8. Felix Bernd Zeljko
9. Хрисимир Тодоров Тодоров
10. Стелиян Цветанов Недев
11. MOHAMED SHERYANNA

Жени:

1. Магдалена Кирова


3.Шах

1.Халил Нихат Халил
2.Аркадий Матвеевич Овчинников
3. Камен Димитров Симеонов
4. Мариус Росенов Добрев
5. Нурал Юсеинов Джамбазов


4.Табла

1. Галина Иванова Димова
2. д-р Георги Димов Димов
3. д-р Карина Николаева Димова
4. Оганес Андраникович Варданян
5. Александра Любомирова Стефанова
6. Димитър Тихомиров Христов
7. Памела Ивайлова Драгиев
8. Сара Арам Чилингирян
9. Петър Мартинов Драганов
10. Веселин Петров Христов
11.Антония Георгиева Генова
12.Антония Радева Вълкова

Място на провеждане –  офис на Студентски съвет;
Дата и час на провеждане – 16.10.2016 от 10:00ч;О
тговорници –  Оганес Варданян, Антония Генова
Забележка:
Определяне на схемата за игра на място.


5. Фитнес

1.Светослав Боянов Банков
 2. Димитър Марев
3.Maximilian Radlmaier
4.Никола Патриков

 

6. Пейнтбол

-”Фармацевтите”

1. Оганес Андраникович Варданян
2. Денис Динчеров Фарадинов
3. Александър  Стоянов Минев
4. Александър Александров Трифонов
5. Стефан Чавдаров Чавдаров

 

-„Vimpel”

1. Васил Митков Йорданов
2. Марио Фахед Салем
3. Михаела Димитрова Жекова
4. Добромир Димитров Дочев
5. Петър Радославов Василев

 

-„Плако Де Димил”
1. Константин Ганчев
2. Денис Велиев
3. Димитър Василев
4. Пламен Бекяров
5. Милен Димитров

 

-„Power Rangers”

1. Ерсин Ердуан Исмаил
2. Георги Яниславов Шопов
3. Александра Любомирова Стефанова
4. Павел Милчев Петков
5. Йордан Светомиров Славов

 

-„Ураган – тухла”

1. Йордан Стефанов Кожухаров
2. Тодор Стефанов Кожухаров
3.  Радостин Севдалинов Бекяров
4. Симеон Анатолиев Спасов
5. Боряна Пламенова Михайлова

 

-“ Flawless“

1. Анета Бориславова Ангелова
2. Бориславова Ангелова
3. Памела Ивайлова Драгиева
4. Михаела Захариева Захариева
5. Виктория Георгиева Тенчева

 

-„MedStuds”
1. Jan-Hendrik Bertram
2. Matthias Hatzenbühler
3. Pit Perlia 
4. Francesco Behr
5. Quentin Cappel
                                 

-” Катеричка”

1. Владислав Красимиров Великов
2. Димитър Чавдаров Димитров
3. Александър Александров Джабаров
4. Ивелин Росенов Илиев
5. Ерик Недков Хаджиев

 

-”The Diamond Dogs.”

1. Mirela Valkova
2. Kristina Petrova
3. Raia Habboub
4. Nikolai Kalvazev
5. Johanna Varje

-”The Hateful Five”

1. Sako Ahmedin
2. Bobak Shamlu
3. Nicolas Gerth
4. Jan-Marcus Haus
5. Paul Stollenwerk

 

-”Nocturnal Bananas”

1. Ивайло Минев
2. Вероника Железова
3. Десислава Иванова
4. Веселин Петров
5. Димитър Димитров

 

-„Ninjas in pyjamas“

1. Maximilian Radlmaier
2. Johannes Katsoulas
3. Philip Schenk
4. Larissa Szecsey
5. Moritz Müllerott
Правила и забележки:
Тегли се жребий, който определя първите 6 двубоя.
Всеки отбор играе по една среща с директна елиминация.
Спечелилите 6 отбора теглят нов жребий и играят 3 полуфинални срещи с директна елиминация.
Трите отбора финалисти играят на принципа всеки срещу всеки. Печели отборът с най-много победи.
При равенство на победите първо се гледат броят „убити“ от всеки отбор.
При евентуално равенство на маркираните, последен определящ фактор са броят останали топчета на отбор.Преди всяка среща играчите получават професионален инструктаж, който включва разясняване на правилата за безопасност и регламента на турнира!

 

7. Лекоатлетически крос

1. Стефан Благовестов Михайлов
2. Веселин Петров Христов
3. Дениз Хюснюев Хамидов
4. Никола Патриков
Провеждане отделно мъже и жени;
Дължина на маршрута 2200 метра (две дължини на алеята на спорта);
Сборен пункт : клуб Хоризонт от  10:30;
Място на провеждане – Олимпийска алея в Морската градина;
Дата и час на провеждане – 16.10.2016 от 11:00;
Отговорници – Берна Ириза, Владислав Евтимов

 

ПРОГРАМА ФУТБОЛ

Program

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *